producenci-dodatkow.pl

Opublikowane przez admin w dniu

Wyroby jubilerskie platerowane, albo też prawdziwe? Które z nich nabywamy chętniej? Ta walka znana jest całkiem sporo czasu na rynku. Teraz postaramy się rozprawić w tej kwestii. Choć temat nie będzie to takie łatwe jak może się wydawać. Oba gatunki wyrobów jubilerskich posiadają liczne mankamenty choć i liczące się plusy posiadania.
Biżuteria prawdziwa – z reguły robi się takie modele z oczyszczonego metalu. Z tego powodu jest dużo więcej warta. Wytwarza się ją obrabiając rudy złota. Jest zdecydowanie bardziej prestiżowa oraz właśnie z tej przyczyny regularnie wybierają ją klienci zamożniejsi. Również znaczące pozostaje lokalizacja jej zbytu, zazwyczaj są to sklepy złotnicze. Jest elegancko pokazana w oświetlonych, witrynach. Podczas jej kupna często dostaniemy eleganckie pudełeczko. W złotniczym salonie obsługa klienta z pewnością będzie lepsza oraz lepszej klasy. Biżuteria prawdziwe o czym także nie należy nie pamiętać, nie wywołują reakcji alergicznych.
Biżuteria platerowana – jest z reguły produkowana ze mieszanin metali pospolitych i pokrywa się ją niedużą warstwą złota. Takie wyroby raczej w niekrótkim czasie niszczeją i klienci pozbywają się ich. Ich najwybitniejsza pozytywna strona to oczywiście atrakcyjna cena produkcji. Ze smutkiem uważamy, że może wywoływać reakcje alergiczne, najczęściej produkty z zawartością miedzi. Co najistotniejsze rodzaje biżuterii platerowane pozostają nadzwyczaj śliczne ze względu na stop, bez owijania w bawełnę dużo łatwiej ją wyprodukować. Sety W tym przypadku z reguły składają się z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej wykończona i nie powoduje uczuleń. Choć jest znacznie droższa, ale także nie ściera się po krótkim czasie użycia jak platerowana. Z kolei modele sztucznej biżuterii pozostają ładniejsze i tańsze. Który rodzaj pozostaje lepszy? Naszym zdaniem biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow

Kategorie: posty