slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Opublikowane przez admin w dniu

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia charakteryzujące typową kobietę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich doznań pragną kobiety? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak postrzega samą siebie kobieta, a widzi ją płeć męska? Jakich cech oczekują obie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują zachowania w nieskończoność oddanego kochanka. Jak często mawiają w połowie pragną czułości, zaangażowania w uczuciu, jednak z drugiej strony w sekrecie pragną by obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Damy wbrew pozorom też pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a dopiero co relacja czy też uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak dogodzić wymaganiom pięknych kobiet? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj jej mniejsze czy wielkie potrzeby, żeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze oraz na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest podstawą dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba podtrzymywać najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później zawsze wygasa. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna

Kategorie: posty